מחקר ומידול

שינוי בקצב השינוי בעולם מחייב ארגונים להתעדכן במהירות ויעילות. מחקר יישומי ב-DNAidea מאפשר לארגונים להשיג בזמנים קצרים, תוך שימוש במגוון כלים איכותניים וכמותניים, ממצאים ותובנות אופרטיביות אשר יסייעו לארגון בתהליכי תכנון ועיצוב שירות, קבלת החלטות, והערכת השפעה ואפקטיביות. תהליכי מידול ב-DNAidea מסייעים לארגונים לפתח ולבסס את הידע הארגוני שלהם מתוך הניסיון בשדה.

סוגי המחקרים שלנו

תהליכי מדידה והערכה של מיזמים ותוכניות ציבוריות וחברתיות המייצרים תשתית למדידת אימפקט

השוואת מודלים, תחומי מדיניות ותוכניות מהארץ ומהעולם

מחקרי משתמשים, עיצוב פרסונות, מסע לקוח ועוד

ארגון ידע ארגוני, גלוי וסמוי, לכדי מודל המייצר שימור והנגשה של הידע לטובת למידה פנים ובין ארגונית וליכולת שכפול (SCALE) של תוכניות על ידי כתיבת מדריכים יישומיים למימוש המודל. נעשה באמצעות כלים מחקריים ומתודולוגיות ייחודיות שפיתחנו לחילוץ ידע ארגוני לצד תהליכי פיתוח ולמידה.

למה לעבוד איתנו?

גיוון מתודולוגי בכלי המחקר

מיקוד ביישימות תהליך המחקר וממצאיו

איסוף מגוון קולות הרלוונטיות לתהליך

דוגמאות לפרויקטים מחקריים

קודם
הבא

ממליצים

משרד התפוצות_shlomifarin117
שלומית מאלי

מנכ''לית, מנהלת עמ"י

בחרנו בחברת DNAidea להוביל מחקר בנושא תרומת יהודי התפוצות למדינת ישראל מפרוץ המלחמה. הם נרתמו למשימה למרות שהעבודה דרשה עמידה בלוחות זמנים צפופים ומלחיצים. אבי והצוות עבדו קשה, מיפוי את המידע, הגיעו למקורות חדשים ואספו הכל לכדי מחקר מקיף ומעמיק. העבודה עם כל הצוות הייתה נעימה וטובה, הם היו זמינים לכל שאלה ובקשה ברצינות ומקצועיות. תודה רבה!
אבי_כהן_סקלי
אבי כהן סקלי

מנכ"ל משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות

חברת DNAidea ביצעה עבור משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות תהליך מיפוי משמעותי של תרומת יהדות התפוצות בחודשים הראשונים של מלחמת ‘חרבות ברזל’. התהליך כלל סקירה של מאות מקורות ועבודה תחת לחץ זמן ושינויים תוך כדי תנועה. תוצר המיפוי הוצג כדו”ח רשמי לממשלה ולכנסת ישראל במסגרת שבוע התפוצות. המחקר סייע לקידום משימות המשרד בתחום התפוצות. אני מבקש להודות על תהליך מקצועי, מהיר וגמיש, אשר אפשר לנו לעמוד ביעד.
נתנאל פישר - קרדיט אורן סננס
ד”ר נתנאל פישר

חוקר בכיר, פורום קהלת

ברצוני להמליץ על חברת DNAidea אשר סייעה לי במשך תקופה ממושכת במחקר מדיניות מורכב. המחקר כלל עיבוד וויזואליזציה של נתונים מורכבים, יחד עם איסוף וניתוח מקורות בינלאומיים איכותניים. עובדי החברה עזרו רבות בעיצוב תהליכי החשיבה שהתלוו למחקר וסייעו בכל משימה.
profile-pic (1)
עודד גילוץ

ראש תחום צוותי משימה, ג'וינט-אלכא

תודה ענקית לצוות DNAidea. לקחתם אתגר של מידול נושא מורכב, הצלחתם להבין במהירות היכן הנקודות הדורשות חיזוק והצלחתם לסייע לנו לחשוב באופן ממוקד. היסודיות, היכולת להגדיר ולהבהיר את הרעיונות שהיו לנו בראש ועל הכתב, והידע המקצועי המשלים שהבאתם הקפיצו את המתודולוגיה שלנו
מנכל סיינסאברוד, מוניקה לב כהן2
מוניקה לב-כהן

מנכ"לית עמותת ScienceAbroad

“תודה על הליווי והסיוע בפרוייקט המדידה שלנו, מצאנו ארגון עם מודעות שירותית גבוהה. קיבלנו תוצר מושקע עם תוספת של חשיבה ורעינות מחוץ לקופסא שיסייעו לנו למנף את פעילות הארגון ולייצר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה”
profile-pic - 2022-09-28T143745.875
איתי פריד

סמנכ"ל המדרשה למנהיגות ציונית תבור

גם השנה עבדנו עם החבר׳ה של Dnaidea וסייעו לנו רבות בהכנות והגשה לועדת העזבונות. כמו תמיד, היו אדיבים, מקצוענים ובעיקר קשובים. אחרי ישיבת חשיבה עם צוות רחב עם רעיונות ומשימות עברו מהר מאוד ממחשבה לביצוע בצורה יסודית ורצינית תוך מענה לשאלות ובעיות שעלו לאורך הדרך.
תודה לאבי, מעין, תכלת וכל הצוות שתמך בנו
profile-pic (93)
אורלי פרוינד

מייסדת ומנכ"לית עמותת 'יחד מחושך לאור'

העבודה נעשתה ביסודיות תוך חקר מעמיק של הצרכים הנדרשים בהערכה ייחודית שכזו… כמנכלית העמותה וכמי שעבדה יחד עם אלמוג על בניית התהליך חייבת לומר שהפאן האנושי קריטי בתוך תהליך שכזה ולא יכולתי לבקש יותר ממה שקיבלנו… לצד חשיבה מעמיקה ומקצועית, בתחום שאיננו פשוט למדידה היתה אמפטיה ורגישות לצד הקפדה על דיוק ובלי לעגל פינות
profile-pic (88)
עיינה אדלר

מנהלת אגף בכיר פיתוח ההון האנושי ברשומ"ק

נהנינו מאוד מיכולות הניתוח, האריזה המהודקת וההגשה המקצועית של DNAidea במחקר הערכה של התהליכים הארגוניים שלנו ברשויות מקומיות. DNAidea היו שותפים לתהליך עומק שבוצע בשילוב עם חברה נוספת, וכלל מספר רב של מתודות מחקריות והצריך ניתוח בסיסי נתונים. היכולת שלהם לשתף פעולה, מיקסמה את הערך הייחודי של כל שותף לכדי תוצאה יוצאת מן הכלל
ראש בלבד.
ד״ר נתנאל פישר

יו"ר מינהל קהילתי גנים בירושלים | ראש חוג למדיניות ציבורית במרכז האקדמי שערי משפט

החברים מDNAidea סייעו לי בתפקידי השונים – כראש מינהל קהילתי גנים בירושלים, כראש חוג למדיניות ציבורית במרכז האקדמי שערי משפט וכחוקר בפורום קהלת. אבי והצוות המהמם יודעים לנתח מידע ברמות הגבוהות ביותר, לסייע בתכנון אסטרטגי ארוך טווח ולהוביל תהליכי שינוי משמעותיים. ממליץ בחום לכל גוף שרוצה להתקדם קדימה!
profile-pic (75)
דניאל רוזנבוים

מנהלת פרוייקטים מגזריים, מכון ברנקו-וויס

הצוות של DNAidea נתן לנו מענה ייחודי בקשר בין מגזר שלישי, פילנתרופיה וממשלה. במהירות וביעילות, הבין הצוות את מהות הפרויקט ונרתם במסירות ובמקצועיות למשימה המורכבת. מעבר לתוצר המצוין שזכה למחמאות רבות מצד כלל השותפים, היחס והשירות שניתן היה יוצא דופן – אדיב, סבלני, ענייני ומדויק. אשמח לעבוד שוב עם החברה בכל הזדמנות
profile-pic (69) (1)
ד״ר נעמה מירן

מנהלת קרן גנדיר

זכינו לערוך מחקר עומק בהובלת חברת DNAIDEA. צוות החברה היה מסור, קשוב מאד לצרכים שלנו ונחוש להגיע לתוצר איכותי, מקצועי ובעל ערך לשדה. כל אלה יחד עם שירותיות מעולה ותקשורת פתוחה עשו את העבודה המשותפת לחוויה טובה ומעשירה. תודה גדולה!
profile-pic (20) (1)
אלה בורוביץ וולף

מנהלת תחום השתלבות אנשים עם מוגבלות, עיריית ת"א יפו

חברת DNAidea ערכה עבורנו תהליך שיתוף ציבור מקיף, עבור אוכלוסייה חדשה שרצינו לשפר את המענה עבורה. נעשה תהליך מחקר מעמיק כדי לברר מה הצרכים שלנו, וכיצד נצליח להגיע למטרה בצורה הטובה ביותר. לאורך כל הדרך העבודה של הצוות הייתה רצינית ומסורה, וחשתי שעולה בידיהם להבין את המורכבויות והדגשים הספציפיים שנדרשים כדי לפתח את הנושא. התוצר היה מועיל, ממצה והוצג בצורה מעמיקה. אני ממליצה מאוד לעבוד איתם בתהליכים מסוג זה
תמונה1 (1)
אביגדור רבינוביץ

מייסד מיזם "אינגליש קלאס"

תודה לצוות DNAidea ולאבי על הובלת אסטרטגיית וכלי מדידה והערכה לעמותה. בתהליך קצר, מדויק ומקצועי, הצלחתם להטמיע במיזם ידע וכלים מקצועיים ופרקטיים בתהליכי מדידת אימפקט בעשייה שלנו. היכולת שלכם להבין ולנתח את “המשימה החברתית” ולייצר תהליכי מדידה מותאמים, סייעו לנו מאוד ואיפשרו לנו למדוד את הפעילות
קודם
הבא

מאמרים שיכולים לעניין אותך

קודם
הבא

יש לכם שאלות או דברים שתרצו לברר?

דברו איתנו

למידע נוסף - צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן