מיצוי משאבים ממשלתיים

בכל שנה משקיעה ממשלת ישראל מאות מיליוני שקלים בקידום ובתמיכה בפרויקטים ומיזמים הן חברתיים והן עסקיים. השקעות אלו מתבצעות באמצעות מכרזים, קולות קוראים, מבחני תמיכה, ועדת עזבונות ומיזמים מקומיים. תורת העבודה שלנו בGOVbeat פועלת לפצח את כאבי הבטן של המדינה, האבחון הצרכים והבעיות שיכולות להפתר בעזרת החברה האזרחית, ומתוך כך ליזום כניסה או הרחבה של פעילות הארגונים האזרחיים במרחב העשייה הציבורי בשירות המדינה.

השירותים שלנו

 • היכרות עם שירותי הארגון בהווה ובפוטנציאל הנראה לעין
 • ניתוח היתרונות היחסיים של הארגון בשדה תחרותי
 • בנצ’מרק מול מתחרים/ארגונים מקבילים
 • מיפוי ואיתור כלל ההזדמנויות הממשלתיות הרלוונטיות לארגון:  בחינת מדיניות ממשלתית של כלל משרדי הממשלה הרלוונטים לארגון, בחינת מבחני תמיכות 3א’,מכרזים, קולות קוראים, מיזמים משותפים, אפיקי תמיכה נוספים הרלוונטים לפעילות הארגון לטובת פיתוח משאבים.
 • איתור אנשי קשר רלוונטיים לטובת המשך קשר
 • ניסוח המלצות יישומיות
 • סקירת מסמכים מקצועיים שנכתבו בנושא
 • ניסוח הצורך/אתגר/בעיה ציבורית בחשיבה משותפת עם הלקוח
 • ניתוח חלופות לפתרון מתוך פריזמה ממשלתית
 • כתיבת המלצות יישומיות / הצעה למיזם משותף
 • בניית תשתית ארגונית לעבודה עם ממשלה
 • תכנון אסטרטגי ארוך טווח לעבודה מול הממשלה
 • בנצ’מרק מול מתחרים/ארגונים מקבילים
 • פיתוח חומרים ארגוניים המתכתבים עם השפה הממשלתית
 • פיתוח מאגר אנשי קשר רלוונטיים במשרדי ממשלה ורשויות מקומיות
 • בניית מפת דרכים (Roadmap) לעבודה עם גורמי ממשל בטווח הבינוני-ארוך

סיוע לארגון בהגשות ממוקדות במכרזים שחברת DNAidea החליטה להקים לטובתם מערך הגשות (דוגמאות – מכרז גפ”ן של משרד החינוך, ועדת העזבונות וכו’)

למה לעבוד איתנו?

היכרות משמעותית עם הממשלה

מומחיות בעבודה עם ארגונים חוץ-ממשלתיים

מקצועיות ושירותיות

יצירתיות וחשיבה יישומית

ממליצים

אלי דרור 
מנכל עמותת אופנים 
מפעילים מעבדות ניידות בתוך אוטובוסים

אלי דרור

מנכ"ל עמותת 'אופנים'

“השילוב של ידע נרחב (מבוסס נתונים) יחד עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר הינו שילוב מנצח. DNAIDEA מיפתה עבורנו ערוצים לשיתופי פעולה, צמיחה וגדילה עם גורמי ממשל ורשויות מקומיות, המיפוי מהווה עבורנו מורה נבוכים בכל מה שקשור לעבודה עם הממשל”
מנכל סיינסאברוד, מוניקה לב כהן2

מוניקה לב-כהן

מנכ"לית עמותת ScienceAbroad

“תודה על הליווי והסיוע בפרוייקט המדידה שלנו, מצאנו ארגון עם מודעות שירותית גבוהה. קיבלנו תוצר מושקע עם תוספת של חשיבה ורעינות מחוץ לקופסא שיסייעו לנו למנף את פעילות הארגון ולייצר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה”
2020 (1)

גיא גרדי

מנהל עמותת אלול

תודה רבה אבי על הסיוע שלכם. פתחתם לנו כיווני פעולה, חשיבה ובדיקה חדשים. עזרתם לנו להרחיב את המבט, לחשוב ‘מחוץ לקופסא’, להסתכל על אופקים חדשים. התרשמתי מהידע המקיף, המקצועיות, האנושיות והאכפתיות. בתקופה של אתגרים כלכליים עצומים, מאוד נחוץ ומסייע להרחיב את הקשרים.
עדי ארבל

עדי ארבל

מנהל הפורום לחברה אזרחית

” ההרצאה הייתה בנויה היטב והועילה מאד למשתתפים בה. במסגרת ההרצאה קיבלו המשתתפים כלים פרקטיים לגיבוש תכנית עבודה מול הממשל, החל מהיבטים של שותפויות ועד אלמנטים של ניטור ובקרה. הפידבקים מהמשתתפים על ההרצאה היו נהדרים, ובעקבותיה אנו מתכננים לקיים סדנאות המשך, מעמיקות יותר. “
IMG-20200702-WA0003 (1)

שרון בר-לב

מנכ"לית עמותת הכוריאוגרפים

שמחנו בהובלת צוות DNAidea תהליך של בניית תוכנית עבודה למחלקת גיוס המשאבים שלנו. בניית המפגשים וריכוז התוכנית היוו בסיס ראוי לעבודה עתידית. התהליך היה מהנה ומקצועי
profile-pic - 2022-09-28T143745.875

איתי פריד

סמנכ"ל המדרשה למנהיגות ציונית תבור

גם השנה עבדנו עם החבר׳ה של Dnaidea וסייעו לנו רבות בהכנות והגשה לועדת העזבונות. כמו תמיד, היו אדיבים, מקצוענים ובעיקר קשובים. אחרי ישיבת חשיבה עם צוות רחב עם רעיונות ומשימות עברו מהר מאוד ממחשבה לביצוע בצורה יסודית ורצינית תוך מענה לשאלות ובעיות שעלו לאורך הדרך.
תודה לאבי, מעין, תכלת וכל הצוות שתמך בנו
מאיר דובדבני

ד”ר מאיר דובדבני

ראש התוכנית לזהות ומדיניות במכללה למדינאות

” שילוב מנצח של מקצועיות, ניסיון, יחס וחניכה אישיים, ואווירת למידה יוצרים סדנה איכותית ומקצועית תוך מספר מפגשים מועט, המצליחים להטמיע אצל המשתתפים את היסודות והכלים ליצירת נייר מדיניות איכותי ואפקטיבי. ”
Liora Photo 2017

ליאורה אסא

יועצת פיתוח משאבים ומרצה בפיתוח משאבים

זכינו במנחה ומרצה מקצועי בתחום של ‘דלתות הכניסה לתקציב הציבורי’. גילינו דרך חדשנית לראות את הנושא של משאבים ציבוריים, לרבות טיפים מעשיים, אבי היה נעים ומקצועי ובנה את ההשתלמות באופן מדויק לצרכי המשתתפים, עם גמישות, רגישות ונגישות
profile-pic - 2022-09-28T142212.707

לירון דן

מנהלת תכנית העירה, המועצה הישראלית לבנייה ירוקה

צוות DNAidea סייע לנו בסבלנות ובמסירות בהגשת הגשה מורכבת ומאתגרת בלוח זמנים צפוף ודחוק בלעדיהם, לא היינו יכולים להגיש את בקשת התמיכה. העבודה היתה מקצועית וייסודית!
profile-pic - 2022-09-25T001253.618

מיכאל נכטילר

סמנכ״ל רשת נצח

תודה על השירות היסודי והמקיף. בתוך הסבך העבות והמסלול המפותל של ההגשה, ועם ים החומר הנדרש לא היינו מצליחים לנווט אל היעד ללא עזרתכם היסודית
profile-pic (39)

עו”ד אברהם יוסטמן

סמנכ"ל קרן 'קמח'

הסתערתם על המשימה בחדווה ופיצחתם אותה בקלילות, הסיוע שלכם בנבכי הבירוקרטיה והטופסולוגיה, סייע לנו מאד וחסך לנו זמן ארגוני יקר.
צוות DNAidea השכיל לתווך בין השפה הארגונית שלנו לשפה הממשלתית במקצועיות רבה וביעילות
profile-pic (21)

אלקנה שטיינמץ

מייסד, המרכז הישראלי לקהילות עולות

יצרנו קשר עם DNAidea כדי להבין מי הגורמים הרלוונטיים בשוק הממשלתי לשיתופי פעולה. אבי והצוות שלו נתנו לנו מענה מיידי, הדו”ח כלל פירוט של הגופים ולינקים קונקרטיים. אין ספק שנמשיך להיעזר בהם גם בהמשך הדרך מול שחקנים ממשלתיים
שני אוסטרייכר

שני אוסטרייכר

מנהלת תחום יזמות ומענקים, 'חיים וסביבה'

תהליך הליווי DNAidea היה קשוב וממוקד. הם ידעו להוביל את התהליך בצורה יוצאת מהכלל, תוך ניווט בין עיקר לטפל, חסמים והזדמנויות. התהליך עזר לנו ללטש את המהויות שאנו מבקשים להדגיש בעשייה לנו… אברהם הביא מתוך ניסיונו האישי והמקצועי העשיר ודאג לתוצרים מצוינים, המשקפים תהליך מוחזק היטב. ניכרת המחשבה והאכפתיות שהושמו בשעות הליווי. מומלץ בחום!
profile-pic - 2022-09-25T000952.137

יוסי פרץ

מייסד העמותה, רואים את האופק בים

תודה על ליווי מקצועי, איכותי, מדויק ועוזר הלכה למעשה (הגשה למאגר גפ”ן – מכרז משרד החינוך)
מנהיגות-אזרחית-300x166

נילי קופמן

מנהלת תחום פורומים, 'מנהיגות אזרחית'

שמחנו לארח את אבי היקר מ DNAidea לסדנה מעשירה על פיתוח שיתופי פעולה ממשלתיים. אבי הציג לנו מבוא נרחב והפגין ידע מעמיק. למדנו את שפת הממשקים וההזדמנויות עם הממשלה, ואף התנסינו במהלך הסדנה שיטות לאיסוף מידע ותרגלנו את הכלים למיפוי וניתוח של הדאטה. אבי העביר את המידע בצורה קולחת, עדינה וסבלנית תוך מתן מענים לשאלות מאתגרות מהקבוצה. כפי שהעידה אחת המשתתפות “פירוט הכלים לעבודה עם הממשלה בצורה שיטתית ומסודרת חשובה מאוד ועשתה לי סדר בדברים. הנכונות של אבי לענות על שאלות באופן שוטף – תרמה מאוד להבנת הכלים ולהצלחת המפגש”
רונן קוטין

רונן קוטין

מנהל תכנית 'משפיעים' - צוערים חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי

” תודה גדולה על הובלת סדנא יוצאת דופן. זכינו כולנו ללמוד בעזרתך את שפת המדיניות, ללמוד עבודה מקצועית ורצינית מהי, להיחשף לנסיון הרב שלך ובעיקר לחוש בכל רגע את תחושת השליחות המפעמת בך. תודה גדולה ולהתראות במחזורי ‘משפיעים’ הבאים! ”
ישראל שולדינר

ישראל שולדינר

מנכ״ל חזון לאומי

הליווי האישי והמקצועיות של Dnaidea הם מעל ומעבר למצופה. בתהליך הפניה לועדת העזבונות כמו זכינו ליחס מעולה ומקצועי וליווי משלב החשיבה הראשוני, התגברות על מכשולי הבירוקרטיה והגעה משותפת להגשה. מנהלי ארגונים שעדיין לא עובדים עם DNAidea מפסידים שותפות עם מקצוענים חברתיים עם לב ענק
profile-pic (96)

דוד בראון

מ"מ מנכ"ל המכון החרדי למחקרי מדיניות

הודות להקשבה של אבי וההבנה המדויקת של הצרכים שלנו, קיבלנו סדנא ממוקדת ואפקטיבית שענתה היטב על הצורך. הניסיון העשיר שאבי מביא איתו תרם רבות להפיכת הסדנא לרלוונטית, מעניינת ומחוברת לשטח. כיף לעבוד עם כזה איש מקצוע!
בת-שבע-משה

בת שבע משה

מנכ"לית Unistream

“DNAidea מעניקים ליווי מקצועי ויסודי עד לרמת הפרטים הקטנים. מתוך היכרות מעמיקה של תחום פיתוח משאבים הציבוריים והבנת ההזדמנויות המתאימות לארגון.”
IMG-20200601-WA0022

דן אילוז

יזם ציבורי וחבר מועצה

DNAidea מכירים את הזירה הציבורית בישראל יותר מכל ארגון אחר. הם עושים עבודה מעמיקה ומדויקת שיודעת להפוך רעיון שאפתני לתכנית עבודה ריאלית. מומלץ בחום!
קודם
הבא

מאמרים שיכולים לעניין אותך

קודם
הבא

יש לכם שאלות או דברים שתרצו לברר?

דברו איתנו

למידע נוסף - צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן