מה הלקוחות מספרים?

המלצות

IMG-20240406-WA0007
אנה לרנר

מנהלת אגף בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות, משרד הפנים

“בחרנו בחברת DNAidea לסייע לנו בתהליכי גיבוש תכניות העבודה לשנת 2024 ופיתוח ‘תכניות דגל’ משרדיות. העבודה נעשתה בתנאים מאתגרים אשר נבעו ממלחמת ‘חרבות ברזל’ לצד היערכות לבחירות מוניציפאליות ודרשה מהצוות גמישות מתודולוגית, זמינות ושירותיות ברמה גבוהה. בעבודה משותפת השגנו את התוצרים שהוגדרו והפקנו גם תובנות ליישום עתידי. אני מודה לצוות ומצפה לעבודה משותפת גם בהמשך״
משרד התפוצות_shlomifarin117
שלומית מאלי

מנכ''לית, מנהלת עמ"י

בחרנו בחברת DNAidea להוביל מחקר בנושא תרומת יהודי התפוצות למדינת ישראל מפרוץ המלחמה. הם נרתמו למשימה למרות שהעבודה דרשה עמידה בלוחות זמנים צפופים ומלחיצים. אבי והצוות עבדו קשה, מיפוי את המידע, הגיעו למקורות חדשים ואספו הכל לכדי מחקר מקיף ומעמיק. העבודה עם כל הצוות הייתה נעימה וטובה, הם היו זמינים לכל שאלה ובקשה ברצינות ומקצועיות. תודה רבה!
אבי_כהן_סקלי
אבי כהן סקלי

מנכ"ל משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות

חברת DNAidea ביצעה עבור משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות תהליך מיפוי משמעותי של תרומת יהדות התפוצות בחודשים הראשונים של מלחמת ‘חרבות ברזל’. התהליך כלל סקירה של מאות מקורות ועבודה תחת לחץ זמן ושינויים תוך כדי תנועה. תוצר המיפוי הוצג כדו”ח רשמי לממשלה ולכנסת ישראל במסגרת שבוע התפוצות. המחקר סייע לקידום משימות המשרד בתחום התפוצות. אני מבקש להודות על תהליך מקצועי, מהיר וגמיש, אשר אפשר לנו לעמוד ביעד.
נתנאל פישר - קרדיט אורן סננס
ד”ר נתנאל פישר

חוקר בכיר, פורום קהלת

ברצוני להמליץ על חברת DNAidea אשר סייעה לי במשך תקופה ממושכת במחקר מדיניות מורכב. המחקר כלל עיבוד וויזואליזציה של נתונים מורכבים, יחד עם איסוף וניתוח מקורות בינלאומיים איכותניים. עובדי החברה עזרו רבות בעיצוב תהליכי החשיבה שהתלוו למחקר וסייעו בכל משימה.
profile-pic (1)
עודד גילוץ

ראש תחום צוותי משימה, ג'וינט-אלכא

תודה ענקית לצוות DNAidea. לקחתם אתגר של מידול נושא מורכב, הצלחתם להבין במהירות היכן הנקודות הדורשות חיזוק והצלחתם לסייע לנו לחשוב באופן ממוקד. היסודיות, היכולת להגדיר ולהבהיר את הרעיונות שהיו לנו בראש ועל הכתב, והידע המקצועי המשלים שהבאתם הקפיצו את המתודולוגיה שלנו
אלי דרור 
מנכל עמותת אופנים 
מפעילים מעבדות ניידות בתוך אוטובוסים
אלי דרור

מנכ"ל עמותת 'אופנים'

“השילוב של ידע נרחב (מבוסס נתונים) יחד עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר הינו שילוב מנצח. DNAIDEA מיפתה עבורנו ערוצים לשיתופי פעולה, צמיחה וגדילה עם גורמי ממשל ורשויות מקומיות, המיפוי מהווה עבורנו מורה נבוכים בכל מה שקשור לעבודה עם הממשל”
1עיריית תא
לימור ארליך

סגנית לתכנון ופיתוח באגף תכנון ותאגידים בעיריית תל אביב יפו

חברת DNAidea ליוותה אותנו במהלך תכנון וגיבוש יעדים רוחביים בנושא חוצה ארגון. צוות החברה היה קשוב ושירותי, ידע להתאים את צורכנו למתודולוגיה, ניהל במקצועיות את התהליך החשיבתי וניתח תובנות להמשך יישום. תודה רבה!
מאיה בר לב

מנהלת מחלקת תוכניות עבודה / תיאום ובקרה בעיריית הוד השרון

חברת DNAidea ליוותה את מנהלי ומנהלות עיריית הוד השרון במסגרת האקתון לפיתוח ותכנון פרוייקטים חוצי ארגון לשנת 2024. הצוות של DNAidea היה קשוב לצרכים, עמד בלוחות זמנים קצרים ופיתח את המתודולוגיה והעזרים להאקתון באופן מדויק לארגון. ההאקתון עצמו הועבר באופן מקצועי מאוד, הצליח לסחוף את המשתתפים ולעורר מעורבות בפיתוח הפרויקטים גם לאחר הכנס. התוצרים ובעיקר שיתופי הפעולה שנבנו מעידים הכל ועל כך תודה רבה לכם על ההובלה המשותפת של היום הזה!
מנכל סיינסאברוד, מוניקה לב כהן2
מוניקה לב-כהן

מנכ"לית עמותת ScienceAbroad

“תודה על הליווי והסיוע בפרוייקט המדידה שלנו, מצאנו ארגון עם מודעות שירותית גבוהה. קיבלנו תוצר מושקע עם תוספת של חשיבה ורעינות מחוץ לקופסא שיסייעו לנו למנף את פעילות הארגון ולייצר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה”
2020 (1)
גיא גרדי

מנהל עמותת אלול

תודה רבה אבי על הסיוע שלכם. פתחתם לנו כיווני פעולה, חשיבה ובדיקה חדשים. עזרתם לנו להרחיב את המבט, לחשוב ‘מחוץ לקופסא’, להסתכל על אופקים חדשים. התרשמתי מהידע המקיף, המקצועיות, האנושיות והאכפתיות. בתקופה של אתגרים כלכליים עצומים, מאוד נחוץ ומסייע להרחיב את הקשרים.
עדי ארבל
עדי ארבל

מנהל הפורום לחברה אזרחית

” ההרצאה הייתה בנויה היטב והועילה מאד למשתתפים בה. במסגרת ההרצאה קיבלו המשתתפים כלים פרקטיים לגיבוש תכנית עבודה מול הממשל, החל מהיבטים של שותפויות ועד אלמנטים של ניטור ובקרה. הפידבקים מהמשתתפים על ההרצאה היו נהדרים, ובעקבותיה אנו מתכננים לקיים סדנאות המשך, מעמיקות יותר. “
IMG-20200702-WA0003 (1)
שרון בר-לב

מנכ"לית עמותת הכוריאוגרפים

שמחנו בהובלת צוות DNAidea תהליך של בניית תוכנית עבודה למחלקת גיוס המשאבים שלנו. בניית המפגשים וריכוז התוכנית היוו בסיס ראוי לעבודה עתידית. התהליך היה מהנה ומקצועי
profile-pic - 2022-09-28T143745.875
איתי פריד

סמנכ"ל המדרשה למנהיגות ציונית תבור

גם השנה עבדנו עם החבר׳ה של Dnaidea וסייעו לנו רבות בהכנות והגשה לועדת העזבונות. כמו תמיד, היו אדיבים, מקצוענים ובעיקר קשובים. אחרי ישיבת חשיבה עם צוות רחב עם רעיונות ומשימות עברו מהר מאוד ממחשבה לביצוע בצורה יסודית ורצינית תוך מענה לשאלות ובעיות שעלו לאורך הדרך.
תודה לאבי, מעין, תכלת וכל הצוות שתמך בנו
אליאן
אליאן דנקנר בראור

רכזת יזמות חברתית בועדת המנהיגות הצעירה, שותפות חיפה-בוסטון

מעבר למקצועיות הגבוהה של הצוות, שמחתי לעבוד יחד עם אנשים נדיבים, סבלניים וזמינים. וניכר כי הדבר החשוב להם ביותר הוא לתת שירות מלא וחווייה חיובית ללקוח. DNAidea ליוו אותנו בתהליך בן חצי שנה שבו גם למדנו מהם שפע של מיומנויות וידע חדשני וגם נהננו וגדלנו מתהליך העבודה עצמו, בזכות האיכויות הרבות שלהם: גמישות, דינמיות, יצירתיות, הקשבה ועוד ”
אילאיל
אילאיל אלכסנדר

מפתחת שיטת 'תיעוד מעצים'

” ייעוץ מופלא להרמת מיזם: החל מחידוד יעדים, מיפוי המגזר הציבורי ועד הכנה לפגישות, הפיכת חזון למצגת, בנייה מודולרית של תקציב בהיר וכל צורך שתעלו … אין לתאר את המתנות הרבות שקיבלנו. אזכיר לפחות את חדות המחשבה, הניסיון האדיר בעולם הציבורי והיכולת להפוך את המורכב לפשוט, אבל פשוט מעין כמוהו ”
מאיר דובדבני
ד”ר מאיר דובדבני

ראש התוכנית לזהות ומדיניות במכללה למדינאות

” שילוב מנצח של מקצועיות, ניסיון, יחס וחניכה אישיים, ואווירת למידה יוצרים סדנה איכותית ומקצועית תוך מספר מפגשים מועט, המצליחים להטמיע אצל המשתתפים את היסודות והכלים ליצירת נייר מדיניות איכותי ואפקטיבי. ”
אליהו בירנבוים
הרב אליהו בירנבוים

ראש מכון עמיאל-שטראוס

” הסדנה הצליחה במספר שעות בודדות לחשוף את הנוכחים לעולם המושגים העשיר של תחום המדידה וההערכה ולעורר דיון פנימי חשוב. המשתתפים הצליחו להפנים מושגים מקצועיים ולהבין את העקרונות על פיהם הם צריכים ליישם תהליכים של מדידה והערכה. ”
profile-pic (10)
רחלי סמו

מנכ״לית כגן

הסיוע שלכם, DNAidea, היה מעולה. ‘החזקתם’ את המהלך במקצועיות ובאדיבות. תודה!
בנגי 2
Benji Silverstone

Co-Founder at Urbix

I have worked with Avi and his team at DNAIdea for almost a year to build an Israeli framework for my UK based start-up. They are a pleasure to work with and bring genuine expertise, efficiency, excitement and ideas. We could not have built what we have without them
אלי פינק (1)
אלי פינק

מנהל באגף פיתוח, מרכז ישיבות ואולפנות בני-עקיבא

נכנסתי לתפקיד חדש, הייתה לי תמונה ברורה מה אני רוצה להשיג וכיצד לעשות את זה. ביקשתי מאבי ויונתן מDNAIDEA לשמש לי כ-“חברותא” בשביל לרדת לעומקם של דברים, ולדלג מעל שגיאות ומשוכות מיותרות, בדרך להשגת המטרה באופן הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר. מצאתי את השותפים הטובים ביותר!
Liora Photo 2017
ליאורה אסא

יועצת פיתוח משאבים ומרצה בפיתוח משאבים

זכינו במנחה ומרצה מקצועי בתחום של ‘דלתות הכניסה לתקציב הציבורי’. גילינו דרך חדשנית לראות את הנושא של משאבים ציבוריים, לרבות טיפים מעשיים, אבי היה נעים ומקצועי ובנה את ההשתלמות באופן מדויק לצרכי המשתתפים, עם גמישות, רגישות ונגישות
profile-pic - 2022-09-28T142212.707
לירון דן

מנהלת תכנית העירה, המועצה הישראלית לבנייה ירוקה

צוות DNAidea סייע לנו בסבלנות ובמסירות בהגשת הגשה מורכבת ומאתגרת בלוח זמנים צפוף ודחוק בלעדיהם, לא היינו יכולים להגיש את בקשת התמיכה. העבודה היתה מקצועית וייסודית!
profile-pic - 2022-09-25T001253.618
מיכאל נכטילר

סמנכ״ל רשת נצח

תודה על השירות היסודי והמקיף. בתוך הסבך העבות והמסלול המפותל של ההגשה, ועם ים החומר הנדרש לא היינו מצליחים לנווט אל היעד ללא עזרתכם היסודית
profile-pic - 2022-10-19T152452.723
אלי גרשנקרוין

מנכ"ל ארגון העיתונאים והעיתונאיות בישראל

אבי אסבן והצוות המקצועי שלו יצרו עבור הארגון מפת דרכים אסטרטגית שתנחה את הארגון בשנים הקרובות. הובלת התהליך הייתה מקצועית, יצירתית ומלווה בכלים נכונים ומתאימים למה שהארגון היה צריך. ממליץ בחום לכל ארגון שמחפש לבנות תכנית אסטרטגית בעזרת יועצים חכמים ומקצועיים בצורה יוצאת דופן
profile-pic - 2022-10-08T231429.637
ברי רוזנברג

מנהל ROI Community מבית קרן שוסטרמן

כיף גדול לעבוד עם צוות מקצועי, מחויב שעוזר לחלץ תובנות ולגרום לדברים להיראות בהירים וחדים יותר.
המון תודה לשקד, אלמוג ולאבי על הובלה של היומיים האלה
profile-pic (39)
עו”ד אברהם יוסטמן

סמנכ"ל קרן 'קמח'

הסתערתם על המשימה בחדווה ופיצחתם אותה בקלילות, הסיוע שלכם בנבכי הבירוקרטיה והטופסולוגיה, סייע לנו מאד וחסך לנו זמן ארגוני יקר.
צוות DNAidea השכיל לתווך בין השפה הארגונית שלנו לשפה הממשלתית במקצועיות רבה וביעילות
profile-pic (21)
אלקנה שטיינמץ

מייסד, המרכז הישראלי לקהילות עולות

יצרנו קשר עם DNAidea כדי להבין מי הגורמים הרלוונטיים בשוק הממשלתי לשיתופי פעולה. אבי והצוות שלו נתנו לנו מענה מיידי, הדו”ח כלל פירוט של הגופים ולינקים קונקרטיים. אין ספק שנמשיך להיעזר בהם גם בהמשך הדרך מול שחקנים ממשלתיים
שני אוסטרייכר
שני אוסטרייכר

מנהלת תחום יזמות ומענקים, 'חיים וסביבה'

תהליך הליווי DNAidea היה קשוב וממוקד. הם ידעו להוביל את התהליך בצורה יוצאת מהכלל, תוך ניווט בין עיקר לטפל, חסמים והזדמנויות. התהליך עזר לנו ללטש את המהויות שאנו מבקשים להדגיש בעשייה לנו… אברהם הביא מתוך ניסיונו האישי והמקצועי העשיר ודאג לתוצרים מצוינים, המשקפים תהליך מוחזק היטב. ניכרת המחשבה והאכפתיות שהושמו בשעות הליווי. מומלץ בחום!
profile-pic - 2022-09-25T000952.137
יוסי פרץ

מייסד העמותה, רואים את האופק בים

תודה על ליווי מקצועי, איכותי, מדויק ועוזר הלכה למעשה (הגשה למאגר גפ”ן – מכרז משרד החינוך)
מנהיגות-אזרחית-300x166
נילי קופמן

מנהלת תחום פורומים, 'מנהיגות אזרחית'

שמחנו לארח את אבי היקר מ DNAidea לסדנה מעשירה על פיתוח שיתופי פעולה ממשלתיים. אבי הציג לנו מבוא נרחב והפגין ידע מעמיק. למדנו את שפת הממשקים וההזדמנויות עם הממשלה, ואף התנסינו במהלך הסדנה שיטות לאיסוף מידע ותרגלנו את הכלים למיפוי וניתוח של הדאטה. אבי העביר את המידע בצורה קולחת, עדינה וסבלנית תוך מתן מענים לשאלות מאתגרות מהקבוצה. כפי שהעידה אחת המשתתפות “פירוט הכלים לעבודה עם הממשלה בצורה שיטתית ומסודרת חשובה מאוד ועשתה לי סדר בדברים. הנכונות של אבי לענות על שאלות באופן שוטף – תרמה מאוד להבנת הכלים ולהצלחת המפגש”
רווית
רווית זילברפרב

ארגון 'שערים'

תודה על השירות המעולה שקיבלנו מכם. נהנינו מאוד מהמענה המקצועי, מהזמינות להתייעץ לכל אורך התהליך המורכב ומהצוות הזמין והמסור שסייע לנו והדריך אותנו. נשמח מאוד לעבוד יחד ולשתף פעולה בהמשך
רונן קוטין
רונן קוטין

מנהל תכנית 'משפיעים' - צוערים חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי

” תודה גדולה על הובלת סדנא יוצאת דופן. זכינו כולנו ללמוד בעזרתך את שפת המדיניות, ללמוד עבודה מקצועית ורצינית מהי, להיחשף לנסיון הרב שלך ובעיקר לחוש בכל רגע את תחושת השליחות המפעמת בך. תודה גדולה ולהתראות במחזורי ‘משפיעים’ הבאים! ”
ישראל שולדינר
ישראל שולדינר

מנכ״ל חזון לאומי

הליווי האישי והמקצועיות של Dnaidea הם מעל ומעבר למצופה. בתהליך הפניה לועדת העזבונות כמו זכינו ליחס מעולה ומקצועי וליווי משלב החשיבה הראשוני, התגברות על מכשולי הבירוקרטיה והגעה משותפת להגשה. מנהלי ארגונים שעדיין לא עובדים עם DNAidea מפסידים שותפות עם מקצוענים חברתיים עם לב ענק
עליסה אילון
עליסה אלון

מנהלת הדרכה, הקרן לידידות

“תודה על סדנאות פרקטיות ומקצועיות! הצלחתם להעביר את התוכן למגוון של עובדים ממחלקות שונות בצורה נגישה, בהירה ורלוונטית, לתרגל עם כל אחד מהמשתתפים ולתת פידבק . וכל זה בזום!! הסדנאות לגמרי ענו על הציפיות ואף יותר מכך. ממליצה בחום”
profile-pic (9)
שחר מזרחי

מנהל פיתוח כלכלי ואסטרטגי, עמותת 'שומרי הגולן'

עברנו עם DNAidea תהליך לפיתוח כלכלי-אסטרטגי של העמותה. תהליך העבודה היה ממוקד, יעיל ונעים, ובסופו של תהליך יצאנו עם רשימת משימות ברורות ואופרטיביות לקידום הארגון. אנחנו מאוד מודים לאברהם ולDNAidea על התהליך המצוין!
profile-pic (11)
עו״ד אביתר כהן

מנכ''ל 'מבשר שלום'

תודה על השירות המקצועי המהיר והזמין בכל שעות היממה. בתהליך נתנה הדרכה מראש של כל שלבי הפרוייקט וליווי בכל שלב ושלב, דבר המקל על עבודת הצוותים ומייעל את העבודה והזמן
profile-pic (99)
אורלי דבוש ניצן

מנכ"לית 'אלומה' , הוד השרון

המנהלים שלנו זכו להרצאה מרתקת של Dnaidea, מאת המייסד אבי אסבן. ההרצאה עסקה במשנה הרעיונית של ‘קולקטיב אימפקט’ לצד כלים ישומיים ולמידה מהשטח לטובת הובלת תהליכים מסוג זה
profile-pic
ליאת גלנץ

רכזת הקואליציה לחינוך מלידה/אנו

ברגישות ובנחישות ובליווי הצוות המנצח של DNAidea העלינו את החסמים ואת האתגרים, שניצבו לפתחנו. קיימנו מספר מפגשים , עם נציגי ועדת ההיגוי ושותפים יקרים לדרך ותודות להנחייתו המקצועית של אבי אסבן, והסיוע הצמוד שלו בזיקוק וחידוד המסרים, פרטנו את המשך ׳המסע׳ לתכנית עבודה מהודקת ומדוייקת עבורנו. הזדמנות נהדרת להודות מכל הלב ולהמליץ בכל פה 🙏🏻
profile-pic (96)
דוד בראון

מ"מ מנכ"ל המכון החרדי למחקרי מדיניות

הודות להקשבה של אבי וההבנה המדויקת של הצרכים שלנו, קיבלנו סדנא ממוקדת ואפקטיבית שענתה היטב על הצורך. הניסיון העשיר שאבי מביא איתו תרם רבות להפיכת הסדנא לרלוונטית, מעניינת ומחוברת לשטח. כיף לעבוד עם כזה איש מקצוע!
profile-pic (93)
אורלי פרוינד

מייסדת ומנכ"לית עמותת 'יחד מחושך לאור'

העבודה נעשתה ביסודיות תוך חקר מעמיק של הצרכים הנדרשים בהערכה ייחודית שכזו… כמנכלית העמותה וכמי שעבדה יחד עם אלמוג על בניית התהליך חייבת לומר שהפאן האנושי קריטי בתוך תהליך שכזה ולא יכולתי לבקש יותר ממה שקיבלנו… לצד חשיבה מעמיקה ומקצועית, בתחום שאיננו פשוט למדידה היתה אמפטיה ורגישות לצד הקפדה על דיוק ובלי לעגל פינות
בת-שבע-משה
בת שבע משה

מנכ"לית Unistream

“DNAidea מעניקים ליווי מקצועי ויסודי עד לרמת הפרטים הקטנים. מתוך היכרות מעמיקה של תחום פיתוח משאבים הציבוריים והבנת ההזדמנויות המתאימות לארגון.”
IMG-20200601-WA0022
דן אילוז

יזם ציבורי וחבר מועצה

DNAidea מכירים את הזירה הציבורית בישראל יותר מכל ארגון אחר. הם עושים עבודה מעמיקה ומדויקת שיודעת להפוך רעיון שאפתני לתכנית עבודה ריאלית. מומלץ בחום!
מאיר רובין
מאיר רובין

מנהל פורום קהלת

” אם חיפשתם דרך לעלות מדרגה בארגון בתחום ההכשרות המקצועיות, משלב האפיון ועד להפקת הלקחים, מצאתם. ”
נעמה קלר
נעמה קלר

מנהלת מכון ראות

” הידע הנרחב, יחד עם הניסיון המקצועי הרלוונטי שלו משני העולמות, העשיר מאוד את חברי הצוות ונתן לנו מבוא כולל לעיסוק בסוגיות בהן יש לנו חיכוך עם גופי ממשלה. האופן הקולח בו אבי מעביר את התכנים, יחד עם ההבנה המעמיקה והמצגות המתקדמות המשרתות אותו בהכשרה זו, עזרו לכולנו לעשות “סדר בבלאגן” ולהבין את המערכת הממשלתית אל מול זו האזרחית בצורה הפשוטה והאפקטיבית ביותר. ”
WhatsApp Image 2020-06-24 at 07.19.56
סתיו חביבי

מנהלת המחלקה לאחריות משותפת, עיריית חיפה

מהניסיון שלי, מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת, חווית המשתמשת היא של אכפתיות גדולה, סבלנות אין קץ, ויכולת לחשוב יצירתית אך פרקטית. לא מובן מאליו. אני התאהבתי
אלי טרגין
אלי טרגין

מנכ"ל CLASS-E

בזכות הידע של DNAidea אנו מבינים איך הסביבה הממשלתית פועלת ואיך ניתן לרתום אותה למעננו, בזכות הליווי האסטרטגי הייחודי – גם בתהליך החשיבה וגם ביישום – פיתחנו מיזם חדש שעושה כיום את צעדיו הראשונים, ובזכות הידע הנרחב והשירותיות הגבוהה והאישית אנחנו יודעים שתמיד האוזן קשובה לייעוץ ולחשיבה משותפת במגוון נושאים וסוגיות
רות אברמזון
ד”ר רות קבסה-אברמזון

מנכ"לית - מייסדת "שערים - מגשימים יהדות ישראלית"

“בסדנת החזון עסקנו בשינויים ובמגמות המתרחשות בסביבה הקשורה לארגון ‘שערים’, ניתחנו את הכוחות שיש לנו ב’בית’, והתחלנו שיח פנימי חשוב על האימפקט שאנו רוצים לחולל במציאות. סדנה ממוקדת בת מספר שעות אשר סייעה לתהליך ארגוני חשוב. “
אורנית
אורנית בן ישר

מנכ"לית עמותת מחשבה טובה

תודה רבה על התקופה המשותפת. למדנו, התפתחנו ופגשנו אנשים טובים ומקצועיים.
profile-pic (92)
מיכל אבגי

יזמת ומנהלת בבא-דע

עפר מצוות DNAidea, סייע לנו בתקופה עמוסה ומאתגרת לעבור בהצלחה מכרז ממשלתי. זהו מכרז ממשלתי ראשון שניגשנו אליו ולשמחתנו זכינו בו. עפר הוביל אותנו בתוך התהליך המורכב, פישט עבורנו את השלבים השונים, סייע בכתיבה ובכל דבר ועניין מהקטן ועד הגדול, בכל שעה, תוך מקצועיות וסבלנות רבה. תודה רבה!
profile-pic (88)
עיינה אדלר

מנהלת אגף בכיר פיתוח ההון האנושי ברשומ"ק

נהנינו מאוד מיכולות הניתוח, האריזה המהודקת וההגשה המקצועית של DNAidea במחקר הערכה של התהליכים הארגוניים שלנו ברשויות מקומיות. DNAidea היו שותפים לתהליך עומק שבוצע בשילוב עם חברה נוספת, וכלל מספר רב של מתודות מחקריות והצריך ניתוח בסיסי נתונים. היכולת שלהם לשתף פעולה, מיקסמה את הערך הייחודי של כל שותף לכדי תוצאה יוצאת מן הכלל
profile-pic (86)
לבנת הרשקוביץ

מנהלת פדגוגית, CodeMonkey Studios Ltd

עבדתי עם מעיין שזיפי מחברת DNAidea בהגשת תכניות למכרז הגפ״ן של משרד החינוך. החוויה שלי היתה מצוינת. מעיין היתה מקצועית מאוד, הכירה את החלקים השונים במכרז, עשתה לי סדר מה בדיוק צריך להכין להגשה, ריכזה את כל המסמכים שצריך להגיש חתומים, סידרה לי את לוחות הזמנים. מעיין היתה זמינה לענות על השאלות שצצו בדרך עם המון סבלנות. העבודה איתה נתנה לי ביטחון שיש מישהו שמלווה אותי בתהליך
profile-pic (84)
שי הרשקוביץ

מנכ״ל בית מורשה

חברת DNAidea היקרים, תודה על הליווי ההשקעה והביטחון הרב שהענקתם לנו בהגשת המכרז למשרד החינוך. הליווי המקצועי, הדקדוק בפרטים וההחזקה של כל התהליך חסכו לארגון המון אנרגיה ומשאבים. כיף לעבוד איתכם. אתם צוות לעניין
profile-pic (83)
אלה מדמוני

מנהלת מכללת פעמונים

נעזרנו בשירותים של DNAidea בהגשה למכרז גדול של משרד החינוך. העבודה מול עופר היתה זמינה, נעימה ונגישה מאוד וסייעה לנו בהבנה ובהעמקה בפרטי המכרז, ביצירת סדר בתהליך העבודה ובחשיבה משותפת בצמתים מרכזיות.
profile-pic (82)
אורי דוידי

מנכ״ל מרכז מרחב

נעזרנו בשרותי dnaidea בהגשת מכרז למשרד החינוך. העבודה היתה יעילה, מדויקת וזריזה ונעשתה הכנה מעולה מראש. עבודת ההכנה, הזמינות והנגישות של מעין והכרת השטח הביאו לאופטימליות במשאבים ובזמן הנהלה כדי להגיע למכרז מוכנים בצורה מדויקת ובהתאמה בין המוצר שלנו לדרישות. תודה רבה
profile-pic (81)
רותי איזבוצקי

מנחת סדנאות

תהליך העבודה עם DNAidea היה מקצועי, יעיל וממוקד. לפני ההתקשרות לקראת הגשת מועמדות למכרז משרד החינוך הייתי מבולבלת ומלאת שאלות. בליווי טלפוני, בפגישות באמצעות הזום ובקבוצת וואטסאפ משותפת הצלחנו לפצח את האתגר, תוך עמידה בזמנים, והכל באוירה טובה , נעימה ומקצועית
profile-pic (80)
ויסאל רעד

רכזת לחברה ערבית , הקואליציה לחינוך מלידה, "אנו"

חברת DNAidea לוותה את הקואליציה לחינוך מלידה מבית “אנו עושים שינוי” בתהליך בניית תכנית עבודה לשנת 2022. הקואליציה זכתה בליווי מקצועי, אשר נעשה על ידי שני מנחים, והצליחה לגבש תכנית עבודה משמעותית, שמטרתה לכוון את הפעילויות שלה לאורך השנה… הליווי של שני המנחים נעשה גם לפני ואחרי המפגש והיה מאופיין במקצועיות רבה ורגישות לצרכי הקואליציה ולשינויים שהתרחשו במהלך בניית התכנית. תודה רבה על התהליך המשמעותי!
profile-pic (76)
יחיעם כהן

סמנכ"ל צמיחה ושותפויות

צוות DNAIDEA בראשות אבי אסבן סייעו לנו בפיתוח תשתית ליצירת שותפויות אסטרטגיות יציבות וארוכות טווח עם שותפים לחזון צמצום הפערים בפריפריה בישראל, תוך בניית תשתית יעילה וממוקדת לניהול מערך ההזדמנויות השונות, והכל במקצועיות, אמינות ומסירות רבה
profile-pic (76)
יהודה שרבאני

ראש אגף משימות בתנועת 'אם תרצו'

אני רוצה לציין את עבודתם המסורה של חברת DNAidea שעבדו יחד איתנו בצורה מאוד מקצועית במעמקי הבירוקרטיה הישראלית. אני רוצה לשבח במיוחד את עופר אביגדורי שכיוון אותנו ואת ההגשות שלנו עם רמת ידע וירידה לפרטים הקטנים ביותר
ראש בלבד.
ד״ר נתנאל פישר

יו"ר מינהל קהילתי גנים בירושלים | ראש חוג למדיניות ציבורית במרכז האקדמי שערי משפט

החברים מDNAidea סייעו לי בתפקידי השונים – כראש מינהל קהילתי גנים בירושלים, כראש חוג למדיניות ציבורית במרכז האקדמי שערי משפט וכחוקר בפורום קהלת. אבי והצוות המהמם יודעים לנתח מידע ברמות הגבוהות ביותר, לסייע בתכנון אסטרטגי ארוך טווח ולהוביל תהליכי שינוי משמעותיים. ממליץ בחום לכל גוף שרוצה להתקדם קדימה!
profile-pic (75)
דניאל רוזנבוים

מנהלת פרוייקטים מגזריים, מכון ברנקו-וויס

הצוות של DNAidea נתן לנו מענה ייחודי בקשר בין מגזר שלישי, פילנתרופיה וממשלה. במהירות וביעילות, הבין הצוות את מהות הפרויקט ונרתם במסירות ובמקצועיות למשימה המורכבת. מעבר לתוצר המצוין שזכה למחמאות רבות מצד כלל השותפים, היחס והשירות שניתן היה יוצא דופן – אדיב, סבלני, ענייני ומדויק. אשמח לעבוד שוב עם החברה בכל הזדמנות
זלמי (1)
זלמי ביסטריצקי

מנכ"ל חסדי לב

תודה לצוות DNAidea על הגשה מאומצת של פרויקט לקול קורא ממשלתי. הליווי המקצועי, היכולת להתמודד עם אתגרים בדרך, ומתן מענה יצירתי הביאו לתוצאה מרשימה של פרויקט מובנה ומגובה בנתונים
ערן (1)
ערן בן ימיני

מנכ"ל חיים וסביבה

הגישה, התהליך, השירות והכתיבה היו ברמה גבוהה מאוד, אבל יותר מכך, המקצועיות של צוות DNAidea שידרגו את העבודה של הצוות שלנו ולימדו אותנו לעבוד טוב יותר
profile-pic (69) (1)
ד״ר נעמה מירן

מנהלת קרן גנדיר

זכינו לערוך מחקר עומק בהובלת חברת DNAIDEA. צוות החברה היה מסור, קשוב מאד לצרכים שלנו ונחוש להגיע לתוצר איכותי, מקצועי ובעל ערך לשדה. כל אלה יחד עם שירותיות מעולה ותקשורת פתוחה עשו את העבודה המשותפת לחוויה טובה ומעשירה. תודה גדולה!
profile-pic (60)
דני רוזנר

מנהל תוכנית מנדל למנהיגות נוער

צוות DNAidea סייע לנו בפיתוח והנחייה של תהליך חשיבה רב-מגזרי אשר כלל מנהלים בשלטון המקומי והחברה האזרחית. הצוות התאים את עצמו מתודולוגית לצרכים שלנו והיה גמיש וקשוב לאורך הדרך. תודה!
profile-pic (57)
פיני רבינוביץ

מייסד עמותת 'יקיר לי'

תודה לצוות DNAidea על ליווי מסור מלווה בהמון הקשבה, סבלנות וגמישות. המקצועיות והזמינות שלכם נעמה לי מאד
profile-pic (53) (1)
אלון שוורצר

ראש אגף מדיניות, אם תרצו

העבודה עם DNAidea הייתה מצוינת. לכל אורך הפרויקט חברי הצוות הציגו מקצועיות, בקיאות בחומר והמון ידע רחב בתחום אותו ביקשנו לפתח
profile-pic (20) (1)
אלה בורוביץ וולף

מנהלת תחום השתלבות אנשים עם מוגבלות, עיריית ת"א יפו

חברת DNAidea ערכה עבורנו תהליך שיתוף ציבור מקיף, עבור אוכלוסייה חדשה שרצינו לשפר את המענה עבורה. נעשה תהליך מחקר מעמיק כדי לברר מה הצרכים שלנו, וכיצד נצליח להגיע למטרה בצורה הטובה ביותר. לאורך כל הדרך העבודה של הצוות הייתה רצינית ומסורה, וחשתי שעולה בידיהם להבין את המורכבויות והדגשים הספציפיים שנדרשים כדי לפתח את הנושא. התוצר היה מועיל, ממצה והוצג בצורה מעמיקה. אני ממליצה מאוד לעבוד איתם בתהליכים מסוג זה
נועה גורלין
נעה גורלין

מנכ"לית סולידרי, ארגון בוגרי LEAD

הבחירה עבורנו לעבוד עם DNAidea נבעה מהמקצועיות שלהם, מנועם ההליכות, ממהירות התגובה ומהמומחיות שהם הביאו לעבודה עם ארגוני בוגרים ועם ארגונים להשפעה חברתית. אבי ושקד עמדו בלוח הזמנים הצפוף שהצבנו, זרמו עם הבלת”מים שצצו, אתגרו את החשיבה שלנו ופתחו זוויות התבוננות חדשות ותובנות יצירתיות. בעזרת DNAidea התקדמנו בפיתוח האסטרטגיה הארגונית שלנו באופן משמעותי ויצאנו עם roadmap ברור להתקדמות
שאלתיאל סבן
שאלתיאל סבן

מנהל פיתוח אסטרטגי ושותפויות ממשלה, קרן 'ידידות טורונטו'

התגייסתם ללוות אותנו בהתראה קצרה הן בפן התוכני הן בפן התקציבי והן בפן הבירוקרטי ואפילו בעיצוב ההגשה. הליווי שלכם היה משמעותי ומקיף וסייע לנו רבות
profile-pic (42)
רונן בן חיים

סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Infoneto

נעזרתי בצוות DNAIdea להגיש את מיזם “עובד לי” / fortis לקול קורא של זרוע העבודה. בזמן אפס קיבלו את כל חומרי הרקע, הבינו את המיזם ונרתמו להפיק מסמך מקצועי וערוך שאפשר לי לעמוד בלוח זמנים צפוף מאוד. הסיבה שהשתמשתי במילה “הפקה” היא יכולתו של הצוות לעבוד מולי במספר ערוצים כך שכל פעם עבדתי בנפרד ועדיין קבלת התחושה שהכל מסונכרן ומתואם – ללא צורך בישיבות רבות משתתפים : דרך יעילה ביותר. הצוות היה סופר מקצועי ומיומן – נסך בי בטחון ברגעים לחוצים. ממליץ ביותר
profile-pic (34)
לנה רומנובסקי

מנהלת תכנית קו הזינוק מבית שותפויות אדמונד דה רוטשילד

הסדנא שעברנו עם אבי אסבן מ DNAidea הייתה ממוקדת, מעשירה ורלוונטית לצרכי הצוות המנהל של התוכנית. הידע הנרחב של אבי, בשילוב המודל אותו הציג והיכולת להעביר את הקבוצה תהליך איפשרה לנו להתבונן על תכניות העבודה שלנו קדימה מפרספקטיבה מדויקת הרבה יותר ותוך התבססות על כלים מקצועיים
ד״ר נתנאל פישר
ד״ר נתנאל פישר

יו"ר מינהל קהילתי גנים ירושלים

במסגרת תכנון תוכניות העבודה של המינהל הקהילתי הזמנו את DNAidea לסדנה של יום מרוכז והתוצאה היתה מעולה. הצוות של DNAidea עזרו לצוות לחשוב ולדייק את המטרות והיעדים, הדריכו ונתנו זמן להתבוננות עצמית. והתוצאה: יום אפקטיבי שקידם אותנו צעד אחד חשוב קדימה.
דבי פישמן
דבי פישמן

מנכ"לית קרן מלכי

תודה רבה על שירות מעל המצופה. קיבלנו ליווי מקצועי ויסודי עד לרמת הפרטים הקטנים, בהגשת בקשה לוועדת העזבונות. היכרות מעמיקה עם תחום המוגבלות איפשרה כיווני חשיבה חדשים לשדרוג ההצעה שלנו. מחכים להמשך עבודה משותפת!
תמונה ניצן 1
ניצן זיו לוי

מיזם Workit, קרן רש"י

רוצים להודות על הובלת סדנה מקצועית ומרתקת בנושא בנייה והובלה של קואליציה בינ-ארגונית. המנחה מDNAidea היה קשוב למשתתפים, מצא דרכים יצירתיות לתת מענה לאתגרים שעלו ולמקד את התהליך. הכל נעשה בהומור והתלהבות תוך שימוש מופלא בדוגמאות מעשיות מעולמות תוכן שונים שעזרו מאוד ללמידה ונתנו כלים פרקטיים לצד הבנת המהות. ממליצה בחום!
שלומי קסטרו
שלומי קסטרו

מנכ”ל מועצת ארגוני הילדים והנוער

תודה רבה, היה נפלא וחשוב. יום ברמה גבוהה, עם אנרגיות טובות, מתודות מצוינות ומותאמות והגעה לתוצרים בהתאם לתכנון. התהליך לכל אורכו מקצועי ומרענן, בקצבים שמותאמים למטרותיו, עם הנחייה נעימה והחלטית ומתודות מעולות. והכי חשוב הגענו לתוצר הרצוי.
ד"ר אלה שראל-מחלב
ד”ר אלה שראל-מחלב

חוקרת ביחידה להתמודדות במצבי לחץ ומשבר, שפ"י משרד החינוך

היה יום משמעותי מאוד. מעבר למפגש האנושי הטוב, האווירה הנעימה והדאגה לכל פרט וצורך היה יום פורה ומהנה. יצאתי עם כלים משמעותיים. תודה רבה!
אריאל עטייה
אריאל עטייה

מנכ"ל גרעין רמת השרון

ממליץ על השירות של החבר’ה ב DNAidea, הכל נעשה בצורה מקצועית ונעימה. יודעים לתקתק את המשימות ולרדת לפרטים הקטנים
profile-pic-28-300x300
רוני סילפן

מנהל מינהל קהילתי גנים (קרית מנחם), ירושלים

אבי וצוות DNAideas ליווה את צוות המינהל הקהילתי בתהליך בניית תוכנית עבודה ממוקד תוצאות. תהליך ההכנה לסדנא היה ממוקד תוצאות גם הוא, מקצועי ומעל הכל קשוב לצרכים שלנו כארגון ושלי כמנהל. חשוב מכך, אבי נשאר זמין להמשך תהליך ההטמעה. מומלץ בחום!
profile-pic (30)
קרן רז

מנהלת תכנית אורבן 95, מנהל קהילה תרבות וספורט , עיריית תל אביב יפו

DNAidea ליוו אותנו בבניית תהליך עבודה מעמיק בעיריית תל אביב יפו, כששיאו היה ביום למידה וחשיבה רב משתתפים. הצוות בנה והעביר ביום זה סדנת רעיונאות מצוינת, שעזרה ברתימת השותפים , ועודדה את המשתתפים לחשיבה יצירתית וחדשנית. בעירייה יש כבר מסורת של סדנאות חשיבה ורעיונאות, אבל הסדנה של DNAidea הייתה שונה מכל הסדנאות הקודמות בהן השתתפתי, ובהחלט הוציאה אותנו ואת המשתתפים משגרת היום יום ומהחשיבה על השוטף. לכל אורך התהליך הצוות ליווה אותנו בצורה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר , ואני ממליצה עליהם בחום לכל מי שמעוניין לקדם תהליכים מורכבים שדורשים תכנון וחשיבה
WhatsApp Image 2021-04-12 at 17.44.40 (1)
ניצה פרקש

מנהלת אגף אסטרטגיה, מועצה אזורית מטה-בנימין

חברת DNAidea לוותה את הנהלת מוא”ז מטה בנימין בתהליך כתיבת תכניות-עבודה מועצתיות לשנת 2021. עמד לפנינו תהליך מאתגר שדרש הרבה מאוד חשיבה והיערכות נכונה על מנת לרתום בצורה אפקטיבית את הדרג הניהולי במועצה תוך כדי ‘שנת קורונה’ מורכבת הן ברמת המערכת והן ברמת העובדים עצמם. הצוות המלווה היה פתוח, קשוב ורגיש תוך גמישות מירבית בהתנהלות בתוך הסיטואציה המורכבת ותוך כדי התאמה של תהליך העבודה להגבלות הקורונה באופן יצירתי ומקצועי. הירידה המקצועית לפרטים הן ברמה המתודולוגית והן ברמת התכנים הפכה את התהליך למשמעותי ויצירתי באופן מיוחד וזאת בנוסף לעובדה הפשוטה שפגשנו צוות של אנשים מסורים ומקצועיים שפשוט נעים ונוח לעבוד איתם. תודה רבה על התהליך!
גיל שורקה
Gil Shourka

Bizlabs Technology Scalerator

Thanks Danny for a great workshop and mentoring on business plans & strategy, our startups were very satisfied
תמונה1 (1)
אביגדור רבינוביץ

מייסד מיזם "אינגליש קלאס"

תודה לצוות DNAidea ולאבי על הובלת אסטרטגיית וכלי מדידה והערכה לעמותה. בתהליך קצר, מדויק ומקצועי, הצלחתם להטמיע במיזם ידע וכלים מקצועיים ופרקטיים בתהליכי מדידת אימפקט בעשייה שלנו. היכולת שלכם להבין ולנתח את “המשימה החברתית” ולייצר תהליכי מדידה מותאמים, סייעו לנו מאוד ואיפשרו לנו למדוד את הפעילות
שרית ברזילאי
ד”ר שרית ברזילאי

מפתחת ומנכ"לית שיטת סמ"ל

תודה על ליווי משמעותי להגשמת החזון שלנו ב’זום אין לסיפור המנצח’. השילוב בין התמסרות לרעיון לחשיבה מקצועית מקיפה ורחבה הוא מתכון לסיפור הצלחה
רעות
רעות וקסלר

מנהלת תוכניות הצוערים - שותפויות רוטשילד

DNAidea מצליחים לייצור בתהליך סדנאי מושקע ומקצועי, למידה אישית וקבוצתית, הכוללת הבנת מושגי יסוד וכלי עבודה לניתוח מדיניות ציבורית. הצוערים התנסו בהגדרה מדויקת של בעיה בשדה הציבורי, במיפוי השחקנים, ניתוח צרכים ובנייה וניתוח משווה של חלופות. אלו כלים מעשיים חשובים להובלת תהליכי שינוי במגזר הציבורי וניכר שהועברו מתוך ניסיון רב, חיבור לשטח והבנה עמוקה של התחום.
רות אברמזון
ד”ר רות קבסה-אברמזון

מנכ"לית - מייסדת "שערים - מגשימים יהדות ישראלית"

בסדנת החזון עסקנו בשינויים ובמגמות המתרחשות בסביבה הקשורה לארגון ‘שערים’, ניתחנו את הכוחות שיש לנו ב’בית’, והתחלנו שיח פנימי חשוב על האימפקט שאנו רוצים לחולל במציאות. סדנה ממוקדת בת מספר שעות אשר סייעה לתהליך ארגוני חשוב.
אלי טרגין
אלי טרגין

מנכ"ל CLASS-E

בזכות הידע של DNAidea אנו מבינים איך הסביבה הממשלתית פועלת ואיך ניתן לרתום אותה למעננו, בזכות הליווי האסטרטגי הייחודי – גם בתהליך החשיבה וגם ביישום – פיתחנו מיזם חדש שעושה כיום את צעדיו הראשונים, ובזכות הידע הנרחב והשירותיות הגבוהה והאישית אנחנו יודעים שתמיד האוזן קשובה לייעוץ ולחשיבה משותפת במגוון נושאים וסוגיות
נעמה קלר
נעמה קלר

מנהלת מכון ראות

הידע הנרחב, יחד עם הניסיון המקצועי הרלוונטי שלו משני העולמות, העשיר מאוד את חברי הצוות ונתן לנו מבוא כולל לעיסוק בסוגיות בהן יש לנו חיכוך עם גופי ממשלה. האופן הקולח בו אבי מעביר את התכנים, יחד עם ההבנה המעמיקה והמצגות המתקדמות המשרתות אותו בהכשרה זו, עזרו לכולנו לעשות “סדר בבלאגן” ולהבין את המערכת הממשלתית אל מול זו האזרחית בצורה הפשוטה והאפקטיבית ביותר.
מנכל סיינסאברוד, מוניקה לב כהן2
מוניקה לב-כהן

מנכ"לית עמותת ScienceAbroad

“תודה על הליווי והסיוע בפרוייקט המדידה שלנו, מצאנו ארגון עם מודעות שירותית גבוהה. קיבלנו תוצר מושקע עם תוספת של חשיבה ורעינות מחוץ לקופסא שיסייעו לנו למנף את פעילות הארגון ולייצר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה”
רון ברקאי 2
רון ברקאי

סמנכ"ל מכון שחרית

“התרשמנו מאוד, מהיכולת לפרוש בצורה מקצועית ונהירה את כל האפשרויות העומדות בפנינו בתחום הפעילות שלנו ובעיקר בעומק המידע שהכיל היבטים תקציביים, תוכניים ותפעוליים. ניכר שצוות DNAidea למדו את השדה הרלוונטי ביסודיות ושלטו בכל מידע רלוונטי לתהליך. יתרה מזאת, כל שאלה או קצה חוט נמתחו ונשלפו מייד על מנת לשקף תמונה מציאותיות ומדויקת יותר. המשיכו לעשות חיל בטיוב החברה האזרחית ובקידום שיתופי פעולה בין מגזריים”.
אלי דרור 
מנכל עמותת אופנים 
מפעילים מעבדות ניידות בתוך אוטובוסים
אלי דרור

מנכ"ל עמותת 'אופנים'

“השילוב של ידע נרחב (מבוסס נתונים) יחד עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר הינו שילוב מנצח. DNAIDEA מיפתה עבורנו ערוצים לשיתופי פעולה, צמיחה וגדילה עם גורמי ממשל ורשויות מקומיות, המיפוי מהווה עבורנו מורה נבוכים בכל מה שקשור לעבודה עם הממשל”
אליהו בירנבוים
הרב אליהו בירנבוים

ראש מכון עמיאל-שטראוס

” הסדנה הצליחה במספר שעות בודדות לחשוף את הנוכחים לעולם המושגים העשיר של תחום המדידה וההערכה ולעורר דיון פנימי חשוב. המשתתפים הצליחו להפנים מושגים מקצועיים ולהבין את העקרונות על פיהם הם צריכים ליישם תהליכים של מדידה והערכה. “
שי בזק
שי בזק

מנכ"ל הפורום הישראלי למנהיגות

” DNAidea מביאים חשיבה יצירתית, הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ועומק בעולמות התוכן הרלוונטיים; אלו יורדים לפרטים קטנים ומצליחים ליצור את ‘השלם אשר גדול מסך חלקיו’. “
מנחם בומבך
מנחם בומבך

מנהל פרויקטים בכיר, מכון מנדל למנהיגות

במהלך תהליך עומק שבו העמיתים סיימו את פרק החזון, צללנו בעזרתכם למבוכי המיפוי, הסדנא בהובלתכם סיפקה פרספקטיבה רחבה בכל מה שנוגע לשאלת המדיניות, דבר שהביא תועלת גדולה לקראת יישום הפרויקט.
מאיר רובין
מאיר רובין

מנכ"ל פורום קהלת

” אם חיפשתם דרך לעלות מדרגה בארגון בתחום ההכשרות המקצועיות, משלב האפיון ועד להפקת הלקחים, מצאתם. “
מאיר דובדבני
ד”ר מאיר דובדבני

ראש התוכנית לזהות ומדיניות במכללה למדינאות

” שילוב מנצח של מקצועיות, ניסיון, יחס וחניכה אישיים, ואווירת למידה יוצרים סדנה איכותית ומקצועית תוך מספר מפגשים מועט, המצליחים להטמיע אצל המשתתפים את היסודות והכלים ליצירת נייר מדיניות איכותי ואפקטיבי. “
רונן קוטין
רונן קוטין

מנהל תכנית 'משפיעים' - צוערים חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי

” תודה גדולה על הובלת סדנא יוצאת דופן. זכינו כולנו ללמוד בעזרתך את שפת המדיניות, ללמוד עבודה מקצועית ורצינית מהי, להיחשף לנסיון הרב שלך ובעיקר לחוש בכל רגע את תחושת השליחות המפעמת בך. תודה גדולה ולהתראות במחזורי ‘משפיעים’ הבאים! “
בת שבע משה

מנכ"לית Unistream

DNAidea מעניקים ליווי מקצועי ויסודי עד לרמת הפרטים הקטנים. מתוך היכרות מעמיקה של תחום פיתוח משאבים הציבוריים והבנת ההזדמנויות המתאימות לארגון.
גלי סמבירא
ד”ר גלי סמבירא

ראשת תכנית '120' במכון שחרית ויועצת בכירה בנושא אסטרטגיות להשפעה חברתית

” השיחה היתה מלמדת ומעוררת השראה עבור מנהלים חברתיים לעתיד. אבי משלב חוויות לצד תובנות והמשגות משמעותיות לכל מי שרוצה ליצור השפעה חברתית. “
שני אוסטרייכר
שני אוסטרייכר

מנהלת תחום יזמות ומענקים, 'חיים וסביבה' (ע"ר)

” בתהליך הליווי, אברהם מDNAidea היה קשוב וממוקד. הוא ידע להוביל את התהליך בצורה יוצאת מהכלל, תוך ניווט בין עיקר לטפל, חסמים והזדמנויות. התהליך עזר לנו ללטש את המהויות שאנו מבקשים להדגיש בעשייה לנו… אברהם הביא מתוך ניסיונו האישי והמקצועי העשיר ודאג לתוצרים מצוינים, המשקפים תהליך מוחזק היטב. ניכרת המחשבה והאכפתיות שהושמו בשעות הליווי. מומלץ בחום!”
בנגי 2
Benji Silverstone

Co-Founder at Urbix

I have worked with Avi and his team at DNAIdea for almost a year to build an Israeli framework for my UK based start-up. They are a pleasure to work with and bring genuine expertise, efficiency, excitement and ideas. We could not have built what we have without them
מוזיאון הטבע התנכי
ד”ר סיגלית הרץ

מנהלת שיווק ותקשורת, מוזיאון הטבע התנ"כי

לכל המעוניין, בפברואר 2023 תמך שחר מחברת DNAidea בשילובו של מוזיאון הטבע התנ”כי במערכת הגפן. התרשמתי מהידע שלו ומההבנה שלו את המערכת הסבוכה ורבת הקשיים ונהניתי לעבוד איתו בשת”פ מלא ותומך. שחר השקיע זמן בהבנת הצרכים של המוזיאון ובהתאמה שלו למערכת וזה ראוי בהחלט לציון. באופן כללי, התרשמתי משירותי החברה באופן כזה שאף שילבתי לקוח נוסף ברכישת תמיכה בשילוב מערכת הגפן. אני ממליצה בשמחה על החברה ועל שחר
עמותת ישראליז
דניאל שפירא

משנה למנכ"ל, עמותת "ישראליז" (ע"ר)

התחלנו לעבוד עם DNAidea כשבוע וחצי לסגירת מכרז גפ”ן. לכל אורך הדרך זכינו לליווי המסור של שחר ונורית, שהדריכו אותנו שלב אחר שלב ודאגו שנגיע לדדליין הכי מוכנים שאפשר – הן בציר התוכן והן בציר המנהלתי. מעבר למקצועיות הגבוהה, התהליך היה נעים זמין ואנושי – פשוט תענוג! תודה גדולה!
גיל פיש-ברזילי

מנחה ומטפלת ביוגה נשית

תודה רבה על שיחת יעוץ ממוקדת שעזרה לעשות סדר בתהליך מול מערכת הגפן. שמחה מאוד על ההחלטה לפנות אליכם היה שווה לגמרי תודה 🙏
היוזמה לצמצום הסכסוך
דנאל בן נמר

מנכ"ל היוזמה לצמצום הסכסוך (ע"ר)

DNAidea ייעצה לארגון שלנו בנושא הגשת התכנים שלנו לתכנית גפ”ן של משרד החינוך. מעיין, נציגת החברה ישבה איתנו וסקרה באופן מפורט את תהליך ההגשה, ואף עזרה לנו להבין אילו תת-סלים רלוונטים אלינו יותר. גם אחרי הפגישה העיקרית, קיבלנו מענה אדיב ומועיל לשאלות שצפו במהלך הכנת התכנית. בלי הליווי של DNAidea, היינו נתקלים באינספור סימני שאלה ואי-וודאות, ואני בספק שהיינו מגיעים לקו הסיום בזמן וברמה גבוהה
למידע נוסף - צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן