המלצות

שמחנו בהובלת צוות DNAidea תהליך של בניית תוכנית עבודה למחלקת גיוס המשאבים שלנו. בניית המפגשים וריכוז התוכנית היוו בסיס ראוי לעבודה עתידית. התהליך היה מהנה ומקצועי

שרון בר-לבמנכ"לית עמותת הכוריאוגרפים

"השילוב של ידע נרחב (מבוסס נתונים) יחד עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר הינו שילוב מנצח.
DNAIDEA מיפתה עבורנו ערוצים לשיתופי פעולה, צמיחה וגדילה עם גורמי ממשל ורשויות מקומיות, המיפוי מהווה עבורנו מורה נבוכים בכל מה שקשור לעבודה עם הממשל"

אלי דרורמנכ"ל עמותת 'אופנים'

I have worked with Avi and his team at DNAIdea for almost a year to build an Israeli framework for my UK based start-up. They are a pleasure to work with and bring genuine expertise, efficiency, excitement and ideas. We could not have built what we have without them

Benji SilverstoneCo-Founder at Urbix

" תודה גדולה על הובלת סדנא יוצאת דופן. זכינו כולנו ללמוד בעזרתך את שפת המדיניות, ללמוד עבודה מקצועית ורצינית מהי, להיחשף לנסיון הרב שלך ובעיקר לחוש בכל רגע את תחושת השליחות המפעמת בך. תודה גדולה ולהתראות במחזורי 'משפיעים' הבאים! "

רונן קוטיןמנהל תכנית 'משפיעים' - צוערים חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי

"תודה על הליווי והסיוע בפרוייקט המדידה שלנו, מצאנו ארגון עם מודעות שירותית גבוהה. קיבלנו תוצר מושקע עם תוספת של חשיבה ורעינות מחוץ לקופסא שיסייעו לנו למנף את פעילות הארגון ולייצר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה"

מוניקה לב-כהןמנכ"לית עמותת ScienceAbroad

" בסדנת החזון עסקנו בשינויים ובמגמות המתרחשות בסביבה הקשורה לארגון 'שערים', ניתחנו את הכוחות שיש לנו ב'בית', והתחלנו שיח פנימי חשוב על האימפקט שאנו רוצים לחולל במציאות. סדנה ממוקדת בת מספר שעות אשר סייעה לתהליך ארגוני חשוב. "

ד"ר רות קבסה-אברמזוןמנכ"לית - מייסדת "שערים - מגשימים יהדות ישראלית"

מהניסיון שלי, מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת, חווית המשתמשת היא של אכפתיות גדולה, סבלנות אין קץ, ויכולת לחשוב יצירתית אך פרקטית. לא מובן מאליו. אני התאהבתי

סתיו חביבימנהלת המחלקה לאחריות משותפת, עיריית חיפה

בזכות הידע של DNAidea אנו מבינים איך הסביבה הממשלתית פועלת ואיך ניתן לרתום אותה למעננו, בזכות הליווי האסטרטגי הייחודי - גם בתהליך החשיבה וגם ביישום - פיתחנו מיזם חדש שעושה כיום את צעדיו הראשונים, ובזכות הידע הנרחב והשירותיות הגבוהה והאישית אנחנו יודעים שתמיד האוזן קשובה לייעוץ ולחשיבה משותפת במגוון נושאים וסוגיות

אלי טרגיןמנכ"ל CLASS-E

כבר מהפגישה הראשונה התרשמנו מהשילוב של ידע, יצירתיות וגישה נעימה. לאורך כל תקופת המחקר גילנו את הירידה לפרטים והיכולת למצוא עוד ועוד כיווני חשיבה חדשים לפיתוח הארגון. בסיום המחקר ולקראת שלבי הישום נפגשנו לסדנא לצוות המוביל כאשר כבר בסיומה היו בידנו הכלים להתקדמות משמעותית עבור הארגון. לכל אורך הדרך הליווי הצמוד, עתיר הידע מול גורמי הממשל והמינהל הציבורי המשלב הרחבת אופקים ומיקוד, מאפשר לנו לקבלת החלטות יעילות המשרתות את האסטרטגיה הארגונית ואת כיווני ההתפתחות

איתי פרידסמנכ"ל 'תבור - מדרשה למנהיגות ציונית'

" DNAidea מעניקים ליווי מקצועי ויסודי עד לרמת הפרטים הקטנים. מתוך היכרות מעמיקה של תחום פיתוח משאבים הציבוריים והבנת ההזדמנויות המתאימות לארגון. "

בת שבע משהמנכ"לית Unistream

" הידע הנרחב, יחד עם הניסיון המקצועי הרלוונטי שלו משני העולמות, העשיר מאוד את חברי הצוות ונתן לנו מבוא כולל לעיסוק בסוגיות בהן יש לנו חיכוך עם גופי ממשלה. האופן הקולח בו אבי מעביר את התכנים, יחד עם ההבנה המעמיקה והמצגות המתקדמות המשרתות אותו בהכשרה זו, עזרו לכולנו לעשות "סדר בבלאגן" ולהבין את המערכת הממשלתית אל מול זו האזרחית בצורה הפשוטה והאפקטיבית ביותר. "

נעמה קלרמנהלת מכון ראות

נכנסתי לתפקיד חדש, הייתה לי תמונה ברורה מה אני רוצה להשיג וכיצד לעשות את זה. ביקשתי מאבי ויונתן מDNAIDEA לשמש לי כ-"חברותא" בשביל לרדת לעומקם של דברים, ולדלג מעל שגיאות ומשוכות מיותרות, בדרך להשגת המטרה באופן הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר. מצאתי את השותפים הטובים ביותר!

אלי פינקמנהל באגף פיתוח, מרכז ישיבות ואולפנות בני-עקיבא

" אם חיפשתם דרך לעלות מדרגה בארגון בתחום ההכשרות המקצועיות, משלב האפיון ועד להפקת הלקחים, מצאתם. "

מאיר רוביןמנכ"ל פורום קהלת

DNAidea מצליחים לייצור בתהליך סדנאי מושקע ומקצועי, למידה אישית וקבוצתית, הכוללת הבנת מושגי יסוד וכלי עבודה לניתוח מדיניות ציבורית.
הצוערים התנסו בהגדרה מדויקת של בעיה בשדה הציבורי, במיפוי השחקנים, ניתוח צרכים ובנייה וניתוח משווה של חלופות. אלו כלים מעשיים חשובים להובלת תהליכי שינוי במגזר הציבורי וניכר שהועברו מתוך ניסיון רב, חיבור לשטח והבנה עמוקה של התחום.

רעות וקסלרמנהלת תוכניות הצוערים - שותפויות רוטשילד

DNAidea מכירים את הזירה הציבורית בישראל יותר מכל ארגון אחר. הם עושים עבודה מעמיקה ומדויקת שיודעת להפוך רעיון שאפתני לתכנית עבודה ריאלית. מומלץ בחום!

דן אילוזיזם ציבורי וחבר מועצה

" מעבר למקצועיות הגבוהה של הצוות, שמחתי לעבוד יחד עם אנשים נדיבים, סבלניים וזמינים. וניכר כי הדבר החשוב להם ביותר הוא לתת שירות מלא וחווייה חיובית ללקוח.
DNAidea ליוו אותנו בתהליך בן חצי שנה שבו גם למדנו מהם שפע של מיומנויות וידע חדשני וגם נהננו וגדלנו מתהליך העבודה עצמו, בזכות האיכויות הרבות שלהם: גמישות, דינמיות, יצירתיות, הקשבה ועוד "

אליאן דנקנר בראוררכזת יזמות חברתית בועדת המנהיגות הצעירה, שותפות חיפה-בוסטון

" הסדנה הצליחה במספר שעות בודדות לחשוף את הנוכחים לעולם המושגים העשיר של תחום המדידה וההערכה ולעורר דיון פנימי חשוב. המשתתפים הצליחו להפנים מושגים מקצועיים ולהבין את העקרונות על פיהם הם צריכים ליישם תהליכים של מדידה והערכה. "

הרב אליהו בירנבויםראש מכון עמיאל-שטראוס

" שילוב מנצח של מקצועיות, ניסיון, יחס וחניכה אישיים, ואווירת למידה יוצרים סדנה איכותית ומקצועית
תוך מספר מפגשים מועט, המצליחים להטמיע אצל המשתתפים את היסודות והכלים ליצירת נייר מדיניות איכותי ואפקטיבי. "

ד"ר מאיר דובדבניראש התוכנית לזהות ומדיניות במכללה למדינאות

" במהלך תהליך עומק שבו העמיתים סיימו את פרק החזון, צללנו בעזרתכם למבוכי המיפוי, הסדנא בהובלתכם סיפקה פרספקטיבה רחבה בכל מה שנוגע לשאלת המדיניות, דבר שהביא תועלת גדולה לקראת יישום הפרויקט. "

מנחם בומבךמנהל פרויקטים בכיר, מכון מנדל למנהיגות

" ההרצאה הייתה בנויה היטב והועילה מאד למשתתפים בה. במסגרת ההרצאה קיבלו המשתתפים כלים פרקטיים לגיבוש תכנית עבודה מול הממשל, החל מהיבטים של שותפויות ועד אלמנטים של ניטור ובקרה. הפידבקים מהמשתתפים על ההרצאה היו נהדרים, ובעקבותיה אנו מתכננים לקיים סדנאות המשך, מעמיקות יותר. "

עדי ארבלמנהל הפורום לחברה אזרחית

Thanks Danny for a great workshop and mentoring on business plans & strategy, our startups were very satisfied

Gil ShourkaBizlabs Technology Scalerator

"התרשמנו מאוד, מהיכולת לפרוש בצורה מקצועית ונהירה את כל האפשרויות העומדות בפנינו בתחום הפעילות שלנו ובעיקר בעומק המידע שהכיל היבטים תקציביים, תוכניים ותפעוליים.
ניכר שצוות DNAidea למדו את השדה הרלוונטי ביסודיות ושלטו בכל מידע רלוונטי לתהליך. יתרה מזאת, כל שאלה או קצה חוט נמתחו ונשלפו מייד על מנת לשקף תמונה מציאותיות ומדויקת יותר. המשיכו לעשות חיל בטיוב החברה האזרחית ובקידום שיתופי פעולה בין מגזריים".

רון ברקאיסמנכ"ל מכון שחרית

" השיחה היתה מלמדת ומעוררת השראה עבור מנהלים חברתיים לעתיד. אבי משלב חוויות לצד תובנות והמשגות משמעותיות לכל מי שרוצה ליצור השפעה חברתית. "

ד"ר גלי סמביראראשת תכנית '120' במכון שחרית ויועצת בכירה בנושא אסטרטגיות להשפעה חברתית