פלטפורמה המנתחת את מקורות המידע הממשלתיים ומזהה בזמן אמת אירועים, עדכונים, התפתחויות ובעיקר הזדמנויות עבור הארגון / יוזמה שלך.

קצת רקע

בכל שנה משקיעה ממשלת ישראל מאות מיליוני שקלים בקידום ובתמיכה במיזמים חברתיים ועסקיים. תמיכות אלו מתבצעות באמצעות קולות קוראים, מבחני תמיכה, ועדת עזבונות ומיזמים מקומיים. יזמים, חברות ועמותות, לרוב אינם מודעים למגוון האפשרויות דרכן ניתן לקבל תמיכה משמעותית מהמדינה, ולכן מפסידים הזדמנויות יקרות אשר היו יכולות להביא להם תקציבים גדולים ולקדם את הפרויקטים שלהם בצורות שונות. לעתים,  יזמים ועמותות ששמעו על תמיכה שיכולה להיות רלוונטית אליהם, לא מנסים להגיש את עצמם לתמיכה בגלל חוסר הבנה והתמצאות בביורוקרטיה ובתנאים הנדרשים. ארגונים רבים שבוחרים להתמודד על זכייה בתמיכות מגלים למפרע כי העבודה הרבה שהשקיעו יורדת לטמיון בגלל אי הבנה או עמידה בתנאי מכרז בסיסיים.

במסגרת השירות שלנו, אנו מזהים את ההזדמנויות הממשלתיות בתחום פעילות מסוים, ומסייעים בגיבוש תפיסת פעילות המכוונת לאזורי המיקוד הממשלתיים. בנוסף, אנו מלווים את הארגון לכל אורך תהליכי הגשת הבקשות לזכייה באותן תמיכות ומכרזים ממשלתיים. 

GovBeat- מה אנו עושים?

בעזרת ההיכרות שלנו עם  הפעילות הממשלתית ושימוש במגוון כלי מידענות ייעודיים  נמפה עבורכם את ההזדמנויות הממשלתיות הקיימות בתחום פעילותכם. כיווני הפעולה עליהם נצביע יאפשרו לכם לתכנן כיווני התפתחות אפשריים עבור הארגון. בנוסף, נשתמש בידע ובניסיון שלנו על מנת לסייע לכם בהגשת הבקשות ובייעול שלבי ההיערכות וההגשה של התמיכות שנבחרו. 

למי השירות מיועד?

ארגונים, גופים ומיזמים המחפשים מקורות מימון, הרחבה של תחום הפעילות, ומיצוי הזדמנויות/שיתופי פעולה ממשלתיים, ביניהם:

  • עמותות/חל"צים
  • חברות עסקיות
  • יזמים פרטיים

שלבי עבודה עיקריים

  1. ניתוח פעילויות ממשלתיות, מכרזים, תמיכות ועוד.
  2. איתור מכרזים, קולות קוראים, תמיכות וקרנות.
  3. ניתוח ההתקשרות הפוטנציאלית, בדיקת כדאיות כלכלית  והתאמת תמיכה לגוף רלוונטי (יזם, עמותה, חברה).
  4. איתור שותפים וניתוח מתחרים.
  5. ליווי הגוף הרלוונטי כל הדרך עד להגשת הבקשה הסופית (סיוע בהכנת מסמכים, חיבור לגופים משלימים וכו')

לקוחות ממליצים

"מצאנו ארגון עם מודעות שירותית גבוהה. קיבלנו תוצר מושקע עם תוספת של חשיבה ורעינות מחוץ לקופסא שיסייעו לנו למנף את פעילות הארגון ולייצר שיתופי פעולה רחבים יותר עם הממשלה"

מוניקה לב-כהןמנכ"לית עמותת ScienceAbroad

לאחרונה סיימנו תהליך מיפוי פעילות פוטנציאלית עם גורמי ממשל באמצעות חברת DNAidea. במסגרת התהליך נחשפנו למוצר החברה GOVMAP שעזר לנו רבות במיפוי השדות הרלוונטיים והשחקנים המשמעותיים בזירה האזרחית והממשלתית. התרשמנו מאוד, מהיכולת לפרוש בצורה מקצועית ונהירה את כל האפשרויות העומדות בפנינו בתחום הפעילות שלנו ובעיקר בעומק המידע שהכיל היבטים תקציביים, תוכניים ותפעוליים.
ניכר שצוות DNAidea למדו את השדה הרלוונטי ביסודיות ושלטו בכל מידע רלוונטי לתהליך. יתרה מזאת, כל שאלה או קצה חוט נמתחו ונשלפו מייד על מנת לשקף תמונה מציאותיות ומדויקת יותר. המשיכו לעשות חיל בטיוב החברה האזרחית ובקידום שיתופי פעולה בין מגזריים.

רון ברקאיסמנכ"ל מכון שחרית

השילוב של ידע נרחב (מבוסס נתונים) יחד עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר הינו שילוב מנצח.
DNAIDEA מיפתה עבורנו ערוצים לשיתופי פעולה, צמיחה וגדילה עם גורמי ממשל ורשויות מקומיות, המיפוי מהווה עבורנו מורה נבוכים בכל מה שקשור לעבודה עם הממשל.

אלי דרורמנכ"ל עמותת 'אופנים'

DNAidea מעניקים ליווי מקצועי ויסודי עד לרמת הפרטים הקטנים. מתוך היכרות מעמיקה של תחום פיתוח משאבים הציבוריים והבנת ההזדמנויות המתאימות לארגון.

בת שבע משהמנכ"לית Unistream

הידע הנרחב, יחד עם הניסיון המקצועי הרלוונטי שלו משני העולמות, העשיר מאוד את חברי הצוות ונתן לנו מבוא כולל לעיסוק בסוגיות בהן יש לנו חיכוך עם גופי ממשלה. האופן הקולח בו אבי מעביר את התכנים, יחד עם ההבנה המעמיקה והמצגות המתקדמות המשרתות אותו בהכשרה זו, עזרו לכולנו לעשות "סדר בבלאגן" ולהבין את המערכת הממשלתית אל מול זו האזרחית בצורה הפשוטה והאפקטיבית ביותר.

נעמה קלרמנהלת מכון ראות

I have worked with Avi and his team at DNAIdea for almost a year to build an Israeli framework for my UK based start-up. They are a pleasure to work with and bring genuine expertise, efficiency, excitement and ideas. We could not have built what we have without them

Benji SilverstoneCo-Founder at Urbix

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל: Office@DNAidea.co.il